Výhercovia súťaže EnglishOne sú už známi

18. november 2015

Žrebovanie súťaže EnglishOne prebehlo v piatok trinásteho. Môžeme konštatovať, že veľmi úspešne a bez akýchkoľvek problémov. Do súťaže sa zapojil rekordný počet učiteľov a žiakov. Spolu 877 učiteľov a približne 20 000 žiakov aktívne pracovalo na úlohách a zlepšovalo si svoje jazykové zručnosti.

Výhercom srdečne blahoželáme a všetkým zapojeným učiteľom a žiakom ďakujeme.

Nájdete sa v zozname aj Vy?

Hlavnú cenu – hodinu angličtiny so Celeste Buckingham a koncert pre školu – vyhrali títo žiaci

Dominika Szalaiová ZŠ, Mierová 67, 93701, Želiezovce
Nicol Galvánková ZŠ, Nábrežná 845/17, 02401, Kysucké Nové Mesto
Šimon Popjak ZŠ, Wolkerova 10, 08541, Bardejov
Markus Filipko ZŠ, Karloveská 61, 84104, Bratislava
Matej Barus ZŠ s MŠ, Veľká okružná 1089/19, 95801, Partizánske

Hlavnú cenu – intenzívny jazykový pobyt v Oxforde – vyhrala

Monika Borisová ZŠ s MŠ Angely Merici, Halenárska 45, 91701, Trnava

Letecký zájazd do Londýna – vyhrala

Jana Krídlová ZŠ J. Švermu, Štefániková 31, 06601, Humenné

Letecký zájazd do Dublinu – vyhrala

Eva Foltánová ZŠ, Školská 4, 90024, Veľký Biel

Letecký zájazd do Edinburghu – vyhrala

Sylvia Šulganová ZŠ s MŠ, Bučany 155, 91928, Bučany

Výlet pre celú súťažnú skupinu – vyhrali títo žiaci

Samuel Suchý ZŠ, Školská 482, 96601, Hliník nad Hronom
Maximilián Schváb ZŠ, Nábrežná 95, 94001, Nové Zámky
Jakub Ivanič ZŠ s MŠ, Cádrova 23, 83101, Bratislava

XBOX – vyhrali títo žiaci

Tánička Lucáková ZŠ sv. A. Svorada a Benedikta, Ústredie 729, 02314, Skalité
Matej Dobšovič SZŠ Mercury, Zadunajská 27, 85000, Bratislava
Sabina Macková ZŠ M.R. Martákovej, Nábr. 4. apríla 1936/23, 03101, Liptovský Mikuláš
Veronika Firická ZŠ J.V. Šimka, Šimkova 40, 95197, Žitavany
Bibiana Nováková ZŠ Dr. J. Dérera, Ul. gen. M.R. Štefánika 7, 90101, Malacky
Tomáš Minárik ZŠ, Nábrežná 95, 94001, Nové Zámky
Mária Vargová ZŠ, J.A. Komenského 4, 99001, Veľký Krtíš
Richard Cvanciger ZŠ s MŠ, Vagonárska 1600/4, 05801, Poprad
Vivien Herzigová ZŠ, Športová 33, 91926, Zavar
Jakub Jandzík ZŠ, Rozkvet 2047, 01701, Považská Bystrica
Lukáš Baník ZŠ, Soľ 53, 09435, Soľ
Lucia Lopatková ZŠ, Klačno 4, 03401, Ružomberok
Zuzka Gurová ZŠ s MŠ, Rabčická 410, 02944, Rabča
Matej Sučík ZŠ, Ústredie 533, 02321, Korňa
Kriszta Fonódová ZŠ-BB, Bratislavská 622/38, 93201, Veľký Meder

TABLET – vyhrali títo žiaci

Zuzana Féderová ZŠ J. Kupeckého, Kupeckého 74, 90201, Pezinok
Samuel Kotrík ZŠ, Hlavná 375, 97205, Sebedražie
Jakub Pavlik ZŠ, Šmeralova 25, 08001, Prešov
Peter Žiga ZŠ J.M. Petzvala, Moskovská 20, 05901, Spišská Belá
Daniel Hogya ZŠ s MŠ, Ružová 304, 07632, Borša
Adela Truchliková ZŠ sv. A. Svorada a Benedikta, Ústredie 729, 02314, Skalité
Simona Valušiaková ZŠ, Sládkovičová 10, 03401, Ružomberok
Ivana Ujeská ZŠ, Gašpara Haina 37, 05401, Levoča
Peter Urban ZŠ, Severná 21, 04501, Moldava nad Bodvou
Petra Červienková ZŠ, Komenského 34, 97666, Polomka
Vanessa Kosturková ZŠ, Kysak 210, 04481, Kysak
Lucia Pohorelcová ZŠ, Jaroslava Simana, Októbrová 16, 97646, Valaská
Veronika Štajgárová ZŠ, Kulíšková 8, 82108, Bratislava
Svetlana Poniščiaková ZŠ s MŠ, Gaštanová 56, 01007, Žilina
Ondrej Jaško ZŠ s MŠ, Veľká okružná 1089/19, 95801, Partizánske

Slúchadlá BEATS – vyhrali títo žiaci

František Šnajder ZŠ, Školská 55, 02952, Hruštín
Patrik Ferjanec ZŠ, Malonecpalská 206/37, 97101, Prievidza
Sandra Húsková SZŠ, Štiavnická 80, 03401, Ružomberok
Samuel Bachleda ZŠ Š. Mnoheľa, Dlhé Hony 3522/2, 05801, Poprad
Zoltán Balla ZŠ, Hl. námestie 14, 94131, Dvory nad Žitavou
Samuel Pňakovič ZŠ, Štefániková 19, 05901, Spišská Belá
Michaela Jurkašová ZŠ, Abovská 36, 04017, Košice
Dominika Dorčáková ZŠ Júlie Bilčíkovej, Budkovce 355, 07215, Budkovce
Erik Kampoš ZŠ, Školská 55, 02952, Hruštín
Anka Jacková ZŠ, Pionierska 33, 04414, Čaňa
Katarína Kalafutová ZŠ s MŠ, Hlavná 66, 05904, Spišské Hanušovce
Viktória Králiková ZŠ s MŠ, Pionierska 2, 97701, Brezno
Jose Andres Cordova Belduma ZŠ, Užhorodská 39, 04011, Košice
Salome Šolcová ZŠ, Štefániková 19, 05901, Spišská Belá
Patrik Priadka ZŠ, Kriváň 435, 96204, Kriváň
Jakub Mindek ZŠ, Clementisova 616/1, 02401, Kysucké Nové Mesto
Stanislava Balážová ZŠ sv. Vincenta, Námestie A. Hlinku 22, 03401, Ružomberok
Laura Lukáčová ZŠ J.V. Šimka, Šimkova 40, 95197, Žitavany
Kristína Eleková ZŠ, Bieloruská 1, 821 06, Bratislava
Natália Nagyová ZŠ A. Majthényiho s VJM, Hlavné nám. 13, 94131, Dvory nad Žitavou
Sára Žabková ZŠ s MŠ P.E. Dobšinského, Teplý Vrch 57, 98023, Teplý vrch
Dominika Vachová ZŠ, Gessayova 2, 85103, Bratislava
Sofia Budkaiová ZŠ, Komenského 8, 07501, Trebišov
Daniel Beňa ZŠ, Malcov 16, 05606, Malcov
Frida Háberová ZŠ, Hrhov 46, 04944, Hrhov
Juraj Jánošík ZŠ, Jasenové 1, 01319, Kľače
Viktória Kolpaská ZŠ, Staničná 13, 04001, Košice
Karolína Kupková ZŠ, Jasenové 1, 01319, Jasenové
Kristína Hurtonyová ZŠ, Školská 7, 90044, Tomášov
Viktória Harakaľová ZŠ s MŠ, Školská 231/4, 06782, Dlhé nad Cirochou

Knižnú poukážku – vyhrali títo žiaci

Alexandra Ďurinová ZŠ, Rastislavova 416/4, 97101, Prievidza
Kika Pokorná ZŠ, Školská 250/11, 90026, Slovenský Grob
Marek Vojtáš ZŠ, Slov. partizánov 1133/53, 01701, Považská Bystrica
Andrej Budvesel ZŠ s MŠ, Ľubeľa 161, 03214, Ľubeľa
Karolína Medvecová ZŠ, Pavlovce 5, 09431, Pavlovce
Jurko Kohan ZŠ, Zemanská 2, 05342, Krompachy
Daniel Amrich ZŠ, Hlavná 5, 04431, Družstevná pri Hornáde
Dominika Mandová ZŠ s MŠ, Školská 49, 01004, Žilina
Martin Benko ZŠ G. Drozda s MŠ, Chrenovec – Brusno 395, 97232, Chrenovec-Brusno
Sebastián Oršuliak ZŠ s MŠ, Dlhá nad Oravou 110, 02755, Dlhá nad Oravou
David Kamenický ZŠ s MŠ J. Holčeka, Dolný Ohaj 583, 94143, Dolný Ohaj
Martina Surovčíková ZŠ, Lipová 2, 01501, Rajec
Zuzana Melayová ZŠ, Sídl. SNP 1415/49, 92401, Galanta
Zuzana Michaličková ZŠ, Fatranská 14, 94901, Nitra
Andrej Godány ZŠ, Mierová 46, 82105, Bratislava
David Petrek ZŠ, Majerníkova 60, 84105, Bratislava
Martin Sulík ZŠ, Levická 903, 95201, Vráble
Mathias Marko Matovič ZŠ, Medňanská 514/5, 01901, Ilava
Liana Muchová ZŠ s MŠ, Dostojevského 2616/25, 05801, Poprad
Hana Švikruhová ZŠ Ľ. Podjavorinskej s MŠ, Bzince pod Javorinou 346, 91611, Bzince pod Javorinou
Nina Brennerová ZŠ, Jablonové 348, 90054, Jablonové
Terézia Holbová ZŠ s MŠ H. Gavloviča, Školská 369, 01852, Pruské
Lucia Gondová ZŠ, Haličská cesta 1493/7, 98403, Lučenec
Ema Ozogányová ZŠ, Miloslavov 81, 90042, Miloslavov
Ľuboš Rybanský ZŠ, Bojná 76, 95601, Bojná
Gergő Vizvári ŽS s VJM, Hlavná 258, 93008 , Čiližská Radvaň
Tereza Kalininová ZŠ, Dlhá 78, 94901, Nitra
Michal Imričko ZŠ, Tomášikova 31, 04001, Košice
Mátyás Berényi ZŠ L. Csongrádyho s VJM, Školská 1, 94354, Svodín
Matej Kornúc ZŠ s MŠ, Úbrež 141, 07242, Úbrež
Jana Timková ZŠ, Šmeralova 25, 08001, Prešov
Nikolka Tomašovychová ZŠ s MŠ, Čeľadince 126, 95616, Čeľadince
Najnovšie príspevky
Benefity
Národný projekt ponúka:
  • Nové metodiky a pracovné listy
  • Interaktívne a zábavné učenie
  • Kvalitnejšiu výučbu
  • Nový digitálny obsah
  • Atraktívny honorár